0

Oczywiście, że tak. Tym bardziej że Polska należy do tych nielicznych krajów, gdzie aborcja wykonywana jest w szpitalach bardzo rzadko. Spowodowane jest to zaostrzającym się prawem, gdzie lekarz może m.in. powołać się na klauzulę sumienia, jeżeli chodzi o usunięcie ciąży.

Nie każda kobieta chce być w ciąży i ma pełne prawo co do tego, aby decydować o swoim organizmie. Aborcja w warunkach domowych to skuteczny sposób na usunięcie zarodka ze swojego organizmu w pierwszych tygodniach ciąży. Jeżeli ciężarna nie spotyka się ze zrozumieniem ze strony środowiska medycznego, które to odmawia wykonania aborcji w warunkach szpitalnych, ma prawo do tego, aby zażyć tabletki poronne.

Aborcja w warunkach domowych może zostać wykonana przez kobietę pełnoletnią, w pełni świadomą tego, co będzie się działo. Ważne jest tylko to, aby zakupiła ona dla siebie odpowiednie tabletki, których celem jest wywołanie poronienia.

Uwaga! Samo wywołanie aborcji nie wymaga odpowiedniej wiedzy. Wystarczy tylko postępować zgodnie z ulotką, która będzie znajdowała się w opakowaniu, dostarczonym do Twojego domu.

Co prawda, tabletki sprowadzone są z innego kraju, jednak można być pewnym dwóch rzeczy:

  • po pierwsze tego, że tabletki pojawią się bardzo szybko w domu, więc kobieta będzie miała szansę na to, aby przeprowadzić aborcję w odpowiednim czasie.
  • po drugie – do opakowania zostanie dołączona ulotka w języku polskim, więc bez trudu będzie można zrozumieć, co tak naprawdę należy zrobić i jak stosować leki.

Aborcja w domu jest prostym zabiegiem. Wszystko uda się wykonać bez trudu.