0

Z przykrością należy zauważyć fakt, że Polska to jeden z nielicznych krajów, gdzie temat aborcji to tabu. Nikt o tym nie chce mówić w pełni legalnie, aby nie narażać się w jakikolwiek sposób (czasem nieświadomie!) na złamanie prawa.

Kobieta ma w Polsce do wyboru dwa sposoby na usunięcie ciąży. Jednym z nich jest aborcja w warunkach szpitalnych, jednak przeprowadzona w innym kraju (np. Czechy). Rozwiązanie to jednak wymaga zaangażowania znacznie większych środków finansowych, a do tego wymaga rezerwacji sporej ilości czasu.

Drugim sposobem jest zakup tabletek online. Pamiętaj! Złożenie zamówienia na tego rodzaju leki jest w pełni legalne. Trzeba mieć jednak świadomość co do tego, że owe środki poronne należy zamówić na tzw. własny użytek. Niedozwolone jest podawanie takich specyfików kobiecie, która nie jest tego świadoma lub nie godzi się na to.

Możesz zamówić oryginalny zestaw tabletek Mifepriston i Misoprostol , który gwarantuje największą skuteczność. Wystarczy tylko wypełnić odpowiedni formularz na naszej stronie, opłacić zamówienie i oczekiwać na przesyłkę. Wbrew pozorom, paczka nadana z innego kraju, nieoznaczona, dyskretna, bardzo szybko pojawi się w domu.

Czy aborcja w warunkach domowych będzie mieć wpływ na inne, w przyszłości planowane ciąże? W żadnym wypadku. W krótkim okresie czasu będziesz mogła ponownie zajść w ciąże. W zdecydowanej większości przypadków, samodzielnie wykonana aborcja szybko pozostaje nieco bardziej bolesnym wspomnieniem, którego żaden lekarz nie będzie w stanie wykryć w przyszłości. Jeżeli aborcja zostanie wykonana na wczesnym etapie, bez trudu dojdzie do usunięcia zarodka z organizmu i odpowiedniego oczyszczenia, bez konieczności wizyty u ginekologa.